MÖBLER / Bord / Skrivbord 7449430
nr 744 9430
Skrivbord
20-tal, Chippendalestil, längd: 146, djup: 78, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 februari 2012
kl 19:51:13
600 kr
300 kr
500 kr
800 kr
800 kr
850 kr
1.000 kr
950 kr